16.03.2018r uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wielkanocnej Zbiórce Żywności (inicjator -Bank Żywności), która przebiegała w sklepie TESCO na ul. Jagiellońskiej. Byli to : Arek Misiewicz, Marcin Rejmątowski, Kacper Żukowski. Artur Kuchnik, Jakub Skwarko, Wojtek Titz. Zebrana żywność ma zapewnić godne i radosne święta osobom o niskich dochodach. Jest to kolejny przykład pracy naszej młodzieży i uwrażliwiania na potrzeby innych osób.
    Nasi uczniowie aktywnie działają również w PCK i Caritas.
W czwartek 8.03.2018r ( jak co miesiąc) odbyła się kwesta pieniężna w tramwajach. Zebrane pieniądze przeznaczone są na zakup sprzętu medycznego dla Caritas -Domowe Hospicjum. W zbiórce, poświęcając swój wolny popołudniowy czas, udział wzięli: Jakub Domański, Karolina Grycz, Nikola Jurkowska i Artur Kuchnik.