Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, podobnie jak w poprzednim roku, uczniowie naszej szkoły zaangażowali się w przygotowanie świątecznych paczek dla ubogich rodzin. Wręczono je potrzebującym w dniach 20-22 grudnia 2016r. „Mikołaj” był bardzo bogaty, ponieważ oprócz zabawek przyniósł dzieciom i ich rodzicom produkty żywnościowe, ubrania, buty itp. Młodzież ZSS jak zwykle wykazała się ogromnym sercem, bezinteresownością, życzliwością i wrażliwością na ludzki los.

Szczególne podziękowania kierujemy do klas :

II ST – wychowawczyni Alicja Jasińska,

III AT – wychowawczyni Iwona Kamińska,

III BT – wychowawczyni Daniela Izdebska,

IV AT – wychowawca Janusz Kozłowski,

IV BT i IV CT – wychowawczyni Katarzyna Urban.

Serdecznie dziękujemy także pani M. Zienkiewicz, p. Zofii Tuchowskiej, uczniom : I. Żyro, R. Durajowi, D. Zdrojewskiemu, K. Kostrzewie i K. Strachałajtysowi za indywidualne wsparcie akcji.