Dnia 29 kwietnia 2011 kolejny rocznik uczniów Technikum nr 1 pożegnał się z naszą szkołą. Były to chwile niezwykle uroczyste i naprawdę piękne. W sali zgromadzili się uczniowie klas III, nauczyciele, dyrektorzy, wychowawczynie, mama Sebastiana Budzyńskiego oraz najważniejsi, czyli abiturienci. Uroczystość była wzruszająca. Przemawiał pan Dyrektor, przedstawiciele klas III i IV a także pani W. Ossowska, która zaprezentowała sylwetkę PRYMUSA - Sebastiana Budzińskiego. Podczas spotkania nastąpiło przekazanie sztandaru przez poczet złożony z absolwentów nowemu, w skład którego weszli uczniowie klas młodszych. Abiturienci złożyli piękną przysięgę, otrzymali świadectwa ukończenia technikum, nagrody książkowe oraz dyplomy pamiątkowe a także tradycyjnie upominki przygotowane przez rocznik, który w 2012 r. stanie przed podobnym wyzwaniem. Wśród nagrodzonych znaleźli się Grzegorz Bedra, Szymon Kisiel, Krzysztof Maziuk, Paweł Obiedziński, Paweł Raciborski, Adrian Szewczul (klasa IV A), Sebastian Budziński, Tomasz Dawid, Lukasz Torhan a także Sebastian Wiśniewski (klasa IV C).

absolwent9
absolwent11
absolwent10
absolwent14
absolwent5
absolwent6
absolwent4
absolwent7
absolwent2
absolwent13
absolwent12
absolwent8
absolwent3
absolwent1

 

Łezka zakręciła sie w oku,gdy wszyscy zgromadzeni w auli oglądali prezentację przygotowaną przez pana Arkadiusza Gnozę zawierającą zdjęcia z życia klas opuszczających mury ZSS. Próg szkoły przekraczały dzieci, a w świat ruszają dorodni mężczyźni. Życzymy im połamania piór, bo już 4 maja zaczynają swoją ,,wycieczkę w dorosłość" egzaminem maturalnym z języka polskiego.