11 maja uczniowie Technikum nr 1 oraz Zasadniczej szkoły Zawodowej nr 1 uczestniczyli w wycieczce do Sejmu RP w  Warszawie. W ramach wycieczki uczniowie "samochodówki" mogli wziąć udział m. in. w kampaniach "Nigdy nie jeżdżę po alkoholu", "Zapnij pasy. Włącz myśłenie","Piłeś nie jedź" oraz prezentacjach urządzeń automatycznego masażu serca oraz podtrzymywania oddychania i in.

DSC03090
DSC03134
DSC03142
DSC03068
DSC03152
DSC03130
DSC03137

Uczniom najbardziej podobały się crash-testy, symulatory wypadków, zderzeń i dachowania. W wycieczce wzięli udział uczniowie wyróżniający się bardzo dobrymi wynikami w nauce i działalnością na rzecz szkoły: C. Gramś - 1BT, P. Adamejtis, Ż. Augustyniak - 1CT, R. Mazun- 1ZE, A. Szczyglak, Ł. Anuszewski, P. Hajduk, P. Kapuściński - 2BT, R. Urbański-2CT, B. Jarus, A. Kocenko- 2DT, W. Fiłonowicz, Ł. Miłek, P. Zieliński - 3 AT, D.Lisowski, J. Majek, A.Ruszkowski , P. Duszak- 2 ZE oraz p. dyr. T. Cwalina, p. wice-dyr. B.Tymecka, p.A. Sawicka,p.R. Gliński, p. A. Ogiński.