×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów studniuwki/stodniowka2010 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/poz/domains/zss.olsztyn.eu/public_html/images/stories/studniuwki/stodniowka2010.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/studniuwki/stodniowka2010

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów studniuwki/stodniowka2010 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dnia 22 stycznia 2011 roku o godzinie 18.00  Paweł Raciborski, Adrian Bartosiewicz oraz Arkadiusz Skibel powitali Pana Dyrektora, przedstawicieli Rady Pedagogicznej, Rodziców oraz Młodzież zgromadzoną w restauracji ,,Pod żaglami". W imieniu wszystkich Maturzystów Zespołu Szkół Samochodowych w Olsztynie podziękowali za : ,,ciepły uśmiech - tak bardzo potrzebny w chwilach zwątpienia-, stwarzanie rodzinnej atmosfery, za każdą porcję wiedzy, która została przekazana".

23
s3
s12
35
34
s13
33
32
s1
29
28
s19
s5
s20
s15
s4
s2
s10
s9
24
30
s7
s8
s21
s6
s22
s18
s16
26
s11
25
37
s17

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pragnąc, aby te miłe wspomnienia nabrały niepowtarzalnego smaku oraz wpisały się w tradycję zaprosili do podążania w pięknym i dostojnym korowodzie poloneza. Gdy przebrzmiały dźwięki uroczystej muzyki przemówił Pan Dyrektor, który oficjalnie otworzył Bal Studniówkowy Zespołu Szkół Samochodowych Anno Domini 2011. Maturzyści, chcąc skorzystać z symboliki kwiatów obdarzyli różami zgromadzonych Nauczycieli.

Adrian, Arek i Paweł, schodząc ze sceny przeczytali swój króciutki liryk:

,,Kończąc nasze wspólne wystąpienie,

Mielibyśmy jedno ogromne życzenie.

Niech się każdy bawi do samego rana,

A ta studniówka niech z tego będzie znana,

Że osoby towarzyszące dotrzymywały nam kroku,

Że żaden nauczyciel nie stał z boku,

Że nikogo podczas tańca nie zmorzł sen błogi,

A każdego jutro będą bolały nogi."

Rozpoczęła się szampańska zabawa.Harce trwały do godziny 3 nad ranem, a słowa Maturzystów-Konferansjerów okazały się prorocze.Rozstaliśmy sie uśmiechnięci, zadowoleni i bardzo zmęczeni tańcem.A na podwórku witała wychodzących piękna , srebrzysta pokrywa ze świeżego śniegu, który pokrył świat.Teraz dwa tygodnie ferii i czas na porządkowanie materiału, tworzenie prezentacji, czytanie, naukę, bo;,,za sto dni matura!!!!!!"

{gallery}studniuwki/stodniowka2010{/gallery}