Zgodnie z tradycją Zespołu Szkół Samochodowych każdego roku organizowane są jasełka.
W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa, szukających schronienia na noc. Miejsce znaleźli w stajence betlejemskiej. To właśnie tam narodził się Pan Jezus. Pokorni pastuszkowie przybyli z pokłonem, by uczcić narodziny Zbawiciela. Wkrótce pojawili się także trzej królowie prowadzeni przez gwiazdę. Przynieśli wspaniałe dary: złoto, kadzidło i mirrę. Całość została uatrakcyjniona kolędami w wykonaniu uczniów, którym akompaniował Grzegorz Cikacz z klasy 2 BT. Sprzyjało to tworzeniu klimatu radości i refleksji.
Przedstawienie zostało urozmaicone współczesnym akcentem. Dwaj uczniowie z klasy 2 BT: Mateusz Szuchowski i Waldemar Pawelczyk zaprezentowali tekst w aranżacji rapowej, wpasowujący się w przesłanie Bożego Narodzenia.
Do udziału w jasełkach zaangażowani byli uczniowie z następujących klas: 1 BT, 1 CT, 2 AT, 2 BT, 2 CT, 3 DT, 3 CT, 4 BT, 4 DT, 4 CT.
Dzięki występom młodzież miała możliwość podtrzymywania tradycji szkoły, a także zaprezentowania i rozwijania swoich umiejętności artystycznych.
Jasełka zostały wystawione 21 grudnia 2012 roku dla nauczycieli i uczniów naszej szkoły. Wprowadziły oglądających w świąteczny klimat Bożego Narodzenia.
Przedstawienie przygotowała p. Elżbieta Lechicka.:) Pomocą służyła p. Joanna Świdzińska.alt

 

 

 

 

 

 

 

jaselka1
jaeslka2
jaselka4
jaelka6
jaselka5
jaselka7