2 lutego 2013r. odbył się bal studniówkowy uczniów Technikum nr 1, na który zaproszono dyrekcję, grono pedagogiczne oraz przedstawicieli rodziców.

Zobacz poloneza w wykonaniu klas czwartych 

 

Bartłomiej Szok z kl. 4 BT w humorystyczny sposób zapowiedział poloneza, od którego o godz. 19.00 rozpoczęto uroczystość. W imieniu wszystkich uczniów klas maturalnych gości powitał Alan szczyglak z kl. 4 BT. Przedstawiciele poszczególnych klas wręczyli nauczycielom i rodzicom przepiękne róże. W czasie balu uczniowie zaprezentowali swoje talenty artystyczne. Uczniowie z kl. 4 DT: B. Wróblewski, P. Kapusta R. Markowicz, P Zgliński, M. Kozłowski oraz A. Szczyglak w roli narratora rozśmieszyli wszystkich skeczem o bolączkach maturzysty, natomiast uczniowie klasy 4 CT ułożyli i wykonali zabawną piosenkę o swojej szkole i nauczycielach. Warto podkreślić, że o zaproszenia i kwiaty zadbali uczniowie z kl. 4 AT.

Zobacz skecz w wykonaniu 4 DT 

 

 

 Humory dopisywały, a tańce i wspólne zabawy trwały do godz.3.00.