14 stycznia, sobota, to dzień oczekiwany przez naszych maturzystów. Biała zima, po długiej i szarej jesieni, godzina 19 , restauracja Zakątki Europy, pięknie prezentujący się młodzi Panowie i równie efektownie wyglądające ich Partnerki - to STUDNIÓWKA 2012 ZSS w OLSZTYNIE.

studniowkaa
DSC_1389
DSC_1416
DSC_1400
DSC_1514
studniowkac
DSC_1411
DSC_1408
studniowkab
studniowkad
DSC_1506
studniowkae
studniowka
studniowka1
DSC_1404

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inauguracji balu klas IV AT, IV BT oraz IV DT dokonali ich reprezentanci Waldek Fiłonowicz, Andrzej Dąbrowski oraz Bartek Soboczyński. Powitali wszystkich zgromadzonych w pięknej sali restauracji oraz zaprosili do poloneza. W rytm nastrojowej melodii tego staropolskiego tańca sunął korowód przejętych młodych ludzi. Uśmiechnięci, zadowoleni kłaniali się swoim partnerkom oraz wszystkim,którzy ich podziwiali.

Pan Dyrektor otworzył bal, mówiąc kilka ciepłych słów i wznosząc uroczysty toast. Maturzyści zaś, chcąc podziękować Dyrekcji oraz Gronu Pedagogicznemu, podarowli ufundowany przez siebie puchar oraz bukiety kwiatów.

Część oficjalna została w ten sposób zakończona i rozpoczęła się, trwająca do trzeciej nad ranem, zabawa.

Rozstaliśmy się zmęczeni harcami, uśmiechnięci, ale pełni świadomi ,że ,,za sto dni matura".