Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Dnia 13 kwietnia 2012 r. uczniowie Samochodówki z klas 1 AT, 1 BT, 3 CT i 3 ZE wzięli udział w VII edycji Spotkań z poezją i nauczaniem Jana Pawła II pod hasłem „Nonomnis moriar”. Spotkanie w tym roku zostało zorganizowane przez Gimnazjum nr 9 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3 w Olsztynie. Miało na celu odczytanie dziedzictwa zawartego w słowach i osobowości Papieża Polaka.

Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. Elżbiety Lechickiej przygotowali program słowno-muzyczny poświęcony pamięci Jana Pawła II „Nie wystarczy przekroczyć próg, trzeba iść w głąb”.

W uroczystości uczestniczyli uczniowie z pięciu olsztyńskich szkół, którzy wspólnie pragnęli kolejny już raz zatrzymać się nad słowami, które kierował do nas Jan Paweł II, i którym dawał świadectwo swoim życiem.

non omnis moriar 139
non omnis moriar 135
non omnis moriar 132
non omnis moriar 056
non omnis moriar 201