Kolejny raz delegacje czterech olsztyńskich szkół wraz z opiekunami spotkały się aby uczcić pamięć naszego Rodaka. W tym roku uroczystość odbyła się dnia 18. 04. 2013 r. w Gimnazjum nr 11 w Olsztynie.

Uzdolnieni artystycznie uczniowie przedstawili różnorodne interpretacje twórczości Błogosławionego Jana Pawła II.

Tematyka skupiła się na postaci Abrahama, jego wierze, odnalezieniu źródła własnego początku dzięki refleksji nad przemijaniem i odkryciu głębszego sensu. Dzięki rozważaniom o cierpieniu, patriotyzmie i pocieszeniu ukazano wiarę obecną w nauczaniu Ojca Świętego, która stawia wymagania, wyzwania i daje siłę.

Uczniowie naszej szkoły pod kierunkiem p. Elżbiety Lechickiej przygotowali program słowno-muzyczny pod tytułem „Zatrzymaj się! Ja noszę w sobie twe imię.”

W antrakcie spotkania odbył się poczęstunek, który był okazją do bliższego poznania i wymiany doświadczeń.

Pani Dyrektor Nelly Antosz podziękowała wszystkim uczestnikom za piękną inicjatywę i dostarczenie wspaniałych przeżyć. Wręczyła słowa uznania uczniom i nauczycielom biorącym udział w spotkaniu.

Obraz 403
obraz 103
Obraz 437
obraz 104
Obraz 435
obraz 056
obraz 097
Obraz 459