Nasi uczniowie, jak zwykle nie zawiedli i na apel o oddawaniu krwi odpowiadają bardzo chętnie i aktywnie. Rozumieją, że w ten sposób można pomóc potrzebującym i równocześnie podkreślić ważność rocznicy odzyskania niepodległości.

   Szlachetna inicjatywa cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród uczniów, ale tez wśród nauczycieli. Na szczególne uznanie zasługuje pan Szczepan Petrikowski, który od wielu lat systematycznie oddaje krew, dając tym samym wspaniały przykład do naśladowania.

   Również liczni uczniowie wyróżniają się dużym zaangażowaniem a wśród nich trzeba wymienić Kacpra Kochańskiego, Michała Domiana, Szymona Samsela,Arka Zielińskiego,Szymona Romana,Tomka Osipiuka.

   Program „100 oddań krwi na 100-lecie niepodległości” to wspaniała idea pokazująca człowieczeństwo i możliwość współuczestnictwa w przeżywaniu ważnych patriotycznych chwil.

   Akcja oddawania krwi trwa nadal, dlatego gorąco zachęcamy wszystkich, którzy mogą oddać krew do aktywnego w niej uczestnictwa.