Uczniowie ZSS wzięli udział w Projekcie „SHOWBIZ – Show Us Your Business! Program UWM w Olsztynie na rzecz rozwoju przedsiębiorczości uczniów”. Celem Projektu jest podniesienie kompetencji osób uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym, odpowiadających potrzebom gospodarki, rynku pracy i społeczeństwa. Uczniowie klasy 2 ST Katarzyna Dumkiewicz, Liwia Bańkowska, Hubert Mirowski oraz Jakub Skwarko uzyskali najlepsze wyniki w szkolnym etapie Turnieju Przedsiębiorczości i reprezentowali naszą szkołę w kolejnym etapie. Odbył się on 25.04.2019 r. w Bibliotece UWM. Uczestnicy zmagali się z trudami prowadzenia własnego biznesu w międzyszkolnej rozgrywce gry symulacyjnej on-line. Nasi uczniowie zajęli 7 miejsce. W przerwie odbyły się również spotkania z przedstawicielami biznesu, w czasie których młodzież usłyszała wiele cennych wskazówek dotyczących rozwoju własnej firmy, jej prezentacji i wprowadzania na rynek. Kolejnego dnia tj. 26.04.2019 r. miał miejsce cykl trzech warsztatów interaktywnych na temat różnych aspektów przedsiębiorczości.