23 maja 2018 roku w Parku Naukowo – Technologicznym w Olsztynie odbył się finał kolejnej edycji konkursu „Pracodawca Przyjazny Szkole”. Każdego roku olsztyńskie szkoły techniczne typują pracodawcę, który w sposób szczególny angażuje się we współpracę z placówką w zakresie praktycznego kształcenia zawodowego. Wyróżnienia przyznawane są w różnych branżach.

W tym roku w branży mechanicznej „samochodówka” wyróżniła firmę MIBO z Olsztyna, autoryzowanego dealera sprzedaży i serwisu pojazdów marki OPEL i CHEVROLET. Na uroczystym wręczeniu wyróżnień obecni byli przedstawiciele ZSS – zarówno uczniowie, jak i nauczyciele.

Po wręczeniu nagród pracodawcom można było skosztować smakołyków przygotowanych przez Zespół Szkół Gastronomiczno – Spożywczych.

Wyróżnionym pracodawcom gratulujemy i liczymy na dalszą owocną współpracę!!!