W grudniu z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego przeprowadzono w naszej szkole konkurs na najładniej udekorowaną świątecznie salę. Do konkursu przystąpiło 9 klas.  Każda z klas wykazała się ogromnym zaangażowaniem i pomysłowością. Konkurs przybliżył nam atmosferę zbliżających się świąt oraz zintegrował uczniów przy wykonywaniu zadania konkursowego.

     Prace uczniów oceniała komisja w składzie: pani wicedyrektor Małgorzata Prus, pani Elżbieta Lechicka, pani Małgorzata Worobel, pan Szczepan Perfikowski.

22 grudnia 2017r. pani Alicja Jasińska przedstawiła wyniki konkursu:

1 miejsce - kl. 2BT, kl. 3ST, kl. 2SKT

2 miejsce - kl. 1CKT, kl. 2AT, kl. 2ZA

3 miejsce - kl. 1BT, kl. 4BT, kl. 1ST

 Uczniom i wychowawcom dziękujemy i gratulujemy!

              DSC08426   DSC08437   DSC08446

Zobacz więcej...