Dnia 17 marca 2016 r. w auli Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie odbył się XI Powiatowy Konkurs Piosenki Religijnej pod hasłem: „SURSUM CORDA”. Konkurs został zorganizowany przez Zespół Szkół Zawodowych im. Sandora Petofi w Ostródzie.
Honorowy patronat nad konkursem objęli: Starosta Ostródzki - Andrzej Wiczkowski, Senator Rzeczypospolitej Polskiej - Bogusława Orzechowska, Burmistrz Miasta Ostróda - Czesław Najmowicz, zaś patronatu medialnego udzielili „Gość Niedzielny” oraz Telewizja Mazury.
W konkursie wzięło udział ponad 100 uczniów z 14 szkół gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z Olsztyna, Ostródy, Lipowa oraz Dąbrówna.

Naszą szkołę reprezentowały:

  • Marlena Ozga kl. 1 BT
  • Natalia Grzegrzółka kl. 1 ST

Opiekę nad uczennicami sprawowała pani Elżbieta Lechicka.

                              Gratulujemy udziału i życzymy dalszych sukcesów!