Drużyna Samochodówki rozpoczęła turniej od wysokiej wygranej 3:0 z LO nr 13. Zawodników przez cały mecz z wielkim zaangażowaniem dopingowali do gry uczniowie naszej szkoły.
 
Skład reprezentacji ZSS na rok szkolny 2013/2014:
K.Dziuba-kapitan
K.Sienkiewicz
M.Pietraszkiewicz
R.Michałowski
M.Kuhn
B.Jarus
S.Surowik
M.Pieloch
K.Wierzchoń
 
Trenerem reprezentacji jest pan Daniel Ogiński.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

W turnieju wzięło udział 16 szkół . Samochodówka w fazie eliminacji w pierwszym meczu zremisowała z Zespołem Szkół Ekonomiczno-Handlowych 2:2 . Jednak następny pojedynek z Zespołem Szkół Budowlanych skończył się wysoką wygraną Samochodówki i dało nam to wyjście z grupy i mecz w półfinałach!  W rezultacie olsztyńska Samochodówka zajęła 3 miejsce w turnieju.

Skład reprezentacji Zespołu Szkół Samochodowych:

Patryk Kopciński-kapitan , Marcin Kruczyk , Jarosław Durczak , Marek Kwietniewski , Rafał Warcaba - bramkarz , Marcin Spychała , Krzysztof Syrojć , Jakub Parakiewicz , Kamil Kaliszuk ,

Opiekun drużyny-mgr Daniel Ogiński.

Kolejny raz uczniowie  Samochodówki wzięli udział w turnieju piłki siatkowej plażowej. Organizatorem turnieju, który odbył sie 12.06.2012r. był jak zwykle OSIR.

Naszą szkołę tym razem reprezentowali:

Bartek Jarus 3 DT- Karol Dziuba 1 AT

Maciej Kowalkowski 2 AT- Marcin Pietraszkiewicz 1 CT

Opiekunem uczniów był p. Daniel Ogiński.

Skład drużyny:
Dziuba Karol 2at kapitan
Jarus Bartek 3dt
Sienkiewicz Kamil 1at
Pieloch Mateusz 3bt
Pietraszkiewicz Marcin 2ct
Strzelec Piotr 1at
Michałowski Robert 1at
Kuhn Marek 1at
Markowski Mateusz 2zb
Surowik Sebastian 3dt
trener Daniel Ogiński

13.04.2012r. w Samochodówce  odbyła się kolejna edycja Mistrzostw Szkoły o Puchar Dyrektora
 w wyciskaniu sztangi leżąc.
Oprócz uczniów Zespołu Szkół Samochodowych w zawodach wzięli udział także reprezentanci
 Zespołu Szkół Budowlanych oraz Zespołu Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych,
Centrum Edukacji Oskar i  Zespołu Szkół Mechaniczno- Energetycznych.
W kategorii do 70 kg wygrali:
1.S.Gudelski ze szkoły OSKAR wynik-125 kg
2.M.Buchowski z ZSS wynik-95 kg
3.R.Sienkiewicz z ZSS wynik-95 kg
W kategorii 70-80kg wygrali:
1.M.Wajda z ZSS wynik-140 kg
2.D.Biesiekierski z Energetyka wynik-135 kg
3.Ł.Kluczkowski z ZSS wynik-118 kg
W kategorii powyżej 80 kg:
1.P.Regin z Budowlanki wynik-175 kg
2.R.Adamczyk z ZSS wynik-150 kg
3.A.Narkiewicz z ZSS wynik- 145 kg
Kategorię  OPEN wygrał ponownie M.Wajda z ZSS.

DSCN3726
DSCN3723
DSCN3754
DSCN3763
DSCN3721
DSCN3752
DSCN3761
DSCN3747
DSCN3713
DSCN3762
DSCN3738
DSCN3718
DSCN3737
DSCN3746
DSCN3731