Dnia 26 listopada 2019 reprezentacja ZSS rozegrała pierwszy mecz grupowy z LO6. Nasi siatkarze spisali się bardzo dobrze.Trzymajmy kciuki za zawodników w dalszej grze.


Skład reprezentacji:
R.Rydzewski 2AT
M.Szerszeń 4CT
B.Piotrowski 4AT
O.Biziewski 1TMG
J.Wróbel 3ST
M.Chrostek 3BT
P.Czerwiński 1TEP
Bracia Chwielewscy 2BT

opiekun-Daniel Ogiński

 

 


 

   Kolejne zwycięstwo Naszej reprezentacji. Tym razem reprezentacja Olsztyńskiej Samochodówki rozegrała mecz z LO5 i na ich własnym boisku wygrała mecz 2:0.
   Jeszcze tylko jedno spotkanie w fazie grupowej przed naszą reprezentacją i finały!

Skład reprezentacji ZSS Olsztyn:

Kurek Adam
Stańczak Grzegorz
Charytoniuk Wojciech
Rydzewski Rafał
Sadowski Patryk
Schulz Maciej
Piotrowski Błażej

Opiekun drużyny-Daniel Ogiński

 


 

     Nasi piłkarze ręczni udanie rozpoczęli nowe rozgrywki. W minioną środę (28.11.2018) w ramach turnieju o mistrzostwo Olsztyna szkół średnich rozegrali dwa mecze. Pierwszy zdecydowanie wygrali, nie dając żadnych szans drużynie 6 LO. Kolejne spotkanie było bardzo zacięte a remis długo oscylował w okolicach remisu, ostatecznie to jednak ekipa Energetyka okazała się nieco lepsza. Bilans jedna wygrana i jedna przegrana to niezły wynik na początek rozgrywek. Już wkrótce kolejne mecze - 19 grudnia spotkanie z 2 LO - zachęcamy do kibicowania naszym szczypiornistom.

Drużyna ZSS Olsztyn w składzie:

Dawid Siemianowski, Szymon Roman, Bartosz Huk, Szymon Socha, Adam Gomuła, Damian Dyszkowski, Patryk Śiadach, Kamil Gleba, Mateusz Łukomski, Piotr Dzikowski, Kamil Kuliś, Adam Kurek, Dawid Puchalski.

Opiekun pan Rafał Kamiński

 


 

   W pierwszym meczu Olsztyńska Samochodówka zmierzyła się z LO2 wygrywając mecz 2:0.

Samochodówka wystąpiła w składzie:
Sadowski Patryk
Charytoniuk Wojtek
Schulz Maciek
Stańczak Grzesiek
Piotrowski Błażej
Rydzewski Rafał
Kurek Adam
Kowalski Szymon
Elbruda Jakub
opiekun reprezentacji-Daniel Ogiński

 


 

    20.10.2018r. Odbył się mecz piłki siatkowej w której uczestniczyli absolwenci Olsztyńskiej Samochodówki. W meczu grały roczniki od 1983r. do 1996r. Mecz trwał 5 setów i był bardzo zacięty. Organizatorami meczu byli: Marek Kuhn i Daniel Ogiński