DZIEŃ OTWARTY

W „SAMOCHODÓWCE”

Zespół Szkół Samochodowych w Olsztynie serdecznie zaprasza na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się 21 marca 2019 r. w obiektach naszej placówki. Dla uczniów kończących w tym roku gimnazjum oraz szkołę podstawową będzie to dobra okazja do zapoznania się z naszymi pracowniami zawodowymi i warsztatami szkolnymi oraz z zasadami rekrutacji zarówno w Technikum nr 1 jak też w Szkole Branżowej I stopnia. Organizacja Dnia Otwartego z pewnością ułatwi młodzieży podjęcie decyzji o dalszej drodze kształcenia i dalszym kierunku rozwoju.

W programie Dnia Otwartego wiele atrakcji i niespodzianek:

  1. Prezentacja multimedialna ZSS;
  2. Korzystanie z symulacji jazdy samochodem na wysokiej klasy symulatorze;
  3. Pokaz umiejętności praktycznych naszych uczniów;
  4. Pokaz sportowych aut zmodyfikowanych przez naszą młodzież;
  5. Pokaz odrestaurowanych przez uczniów pojazdów zabytkowych;
  6. Przedstawienie naszych różnych pasji ;
  7. Prezentacja wyposażenia pracowni zawodowych oraz warsztatów szkolnych;
  8. Pokaz możliwości warsztatów szkolnych – zmodyfikowany w warunkach szkolnych fiat 126p „kabriolet”.
  9. Atrakcyjne konkursy!!!

Zapraszamy 21 marca od godz. 9.00 do godz. 14.00 do Zespołu Szkół Samochodowych, al. Wojska Polskiego 17 (dla każdej grupy początek w sali 309).

Będziemy niezwykle wdzięczni, jeżeli swój udział i przybycie do nas ze swoją młodzieżą potwierdzona zostanie telefonicznie lub drogą mailową (sekretariat szkoły tel. 89 526-44-41, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

ZAPRASZAMY DO SAMOCHODÓWKI!!!