13.10.2016r. nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół Samochodowych z przyjemnością obejrzeli program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 4 BT i 4 CT pod kierunkiem pani Katarzyny Urban. Występy uczniów okraszone zostały piosenkami różnych polskich zespołów. Uczniowie zaprezentowali m.in. zabawne wiersze i piosenkę o Samochodówce i szkolnym życiu ułożone specjalnie na tę okazję. Wszyscy zaimponowali nam różnorodnymi uzdolnieniami i poczuciem humoru. 

W programie artystycznym wystąpili:

Patryk Grodzki kl. 4 BT

Wojciech Jurecki kl. 4 BT

Dominik Łęczkowski kl. 4 BT

Arkadiusz Gynżu kl. 4 CT

Sebastian Szczechura kl. 4 CT

Grzegorz Szpejna z kl. 3 BT, który brawurowo wykonał piosenkę o nauczycielach

O oprawę muzyczną uroczystości zadbali:

Patryk Dymek kl. 4 BT

Damian Samson kl. 4 BT

Dekorację przygotowali:

Krzysztof Gospodarek kl. 4 CT

Marcin Długołęcki kl. 4 CT

Radosław Walczewski kl. 4 CT

Jędrzej Wadowiec kl. 4 CT

Paweł Pasternak kl. 4 CT